Podsumowanie roku 2020

⭐ Wchodzimy w nowy rok 2021. ⭐Warto podsumować miniony rok 2020, który był zupełnie inny nie tylko patrząc na sport.

🔥 Co rok 2020 przyniósł naszej Akademii❓❓

👉 Nasze zajęcia mimo przerw związanych z Covid-19 cieszyły się dużym zainteresowaniem.

👉 Gry i Zabawy- zajęcia skierowane do najmłodszych sportowców. W roku 2020 ćwiczyło z nami ponad 40 dzieci. Ci najbardziej regularni zrobili duże postępy nie tylko ruchowe, ale także nauczyli się pracy w grupie i zdrowej, sportowej rywalizacji.

👉 Tańce i animacje- W roku 2020 zanotowaliśmy wysoki wzrost frekwencji naszych tancerzy. Ciężka praca połączona z dobrą zabawą doprowadziła naszych uczestników do stworzenia wielu nowych choreografi tanecznych. Rok zakończyliśmy turniejem tanecznym, gdzie można było zobaczyć ogromne postępy naszych tancerzy.

👉 Siatkówka dzieci- Kolejna grupa z duża frekwencją. Wzrost umiejętności zaowocował pierwszymi zwycięstwami w turniejach. Nasi siatkarze i siatkarki rywalizowali w turniejach wewnętrznych Akademii. Dodatkowo turniejowy debiut zanotowała siatkarska reprezentacja dziewcząt, która zdobyła pierwszy historyczny puchar.

👉 Piłka nożna chłopców - treningi dodatkowe- Każdy nasz piłkarz podniósł swoje umiejętności, które mogliśmy zaobserwować na turniejach piłkarskich i meczach ligowych w swoich klubowych drużynach. Rok 2020 to duża ilość zdobytych pucharów zwłaszcza w halowych rozgrywkach. Nasza reprezentacja zdobywała doświadczenie nie tylko na terenie naszego powiatu, ale również na zawodach w różnych miejscach Małopolski i Śląska.

👉 Piłka nożna - dziewczęta- Ruszyła żeńska drużyna piłki nożnej. To nasza najnowsza grupa w Akademii. Wszystkie zawodniczki ciężko pracują, by móc wystąpić w pierwszym historycznym meczu jako reprezentacja Akademii.

👉 Siatkówka dla młodzieży i dorosłych- zajęcia cieszące się popularnością wśród starszego grona naszych podopiecznych. Tutaj warto zaznaczyć, że historyczne debiuty zanotowały nasze siatkarskie drużyny kobiet i mężczyzn. Drużyna kobiet regularnie rozgrywa mecze ligowe z przerwami na rywalizację w turniejach. Mężczyźni swoje umiejętności prezentowali na turniejach siatkarskich.Pierwsze wygrane mecze i zgarnięte puchary już za nami.

👉 Fitness- Grupa Pań, dbająca o swoją formę i aktywność fizyczną. Na zajęciach dają z siebie wszystko. Widać progres, zwłaszcza podczas treningów siłowych z większymi obciążeniami.

👉 Zajęcia indywidualne- każdy z naszych podopiecznych ćwiczących indywidualnie podnosi swój poziom sportowy.

🏆W roku 2020 aktywnie działaliśmy na terenie naszej gminy.Zorganizowaliśmy liczne turnieje piłkarskie, siatkarskie, taneczne.Współpracowaliśmy z klubem LKS Jałowiec Stryszawa (w nowych strojach mogą trenować i rywalizować grupy orlik, żak, skrzat).

🏅Naszym największym sukcesem jest uśmiech na twarzach naszych zawodników. 🙂🥰

📢 Dziękujemy naszym trenerom, za zaangażowanie i pracę na treningach.Życzymy dalszych sukcesów w roku 2021.⭐ Ciekawostka: nasi trenerzy to też czynni zawodnicy w reprezentacjach naszej Akademii. 😎💪

11 stycznia 2021

SZKÓŁKAPIŁKARSKA

Zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych

Zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych